پيشگيري از کرونا در مراکز آموزش جوشکاري

 


جوشکاري يکي از رشته هايي مي باشد که در مراکز فني و حرفه اي تدريس مي شود و يکي از رشته هايي مي باشد که در صورت اراده دانش آموزان آينده شغلي خوبي به همراه دارد.


جوشکاري


همانطور که در پست قبل بيان شد در اين ايام کرونايي تدريس بسياري از رشته ها به صورت مجازي صورت مي پذيرد. ولي رشته جوشکاري از جمله رشته هاست که نيازمند حضور دانش آموزان و يادگيري آنها مستم تمرين عملي مي باشد.


دانش آموزان اين رشته بايد مداوم با دستگاه ها و وسايل جوشکاري کار کرده و براي اخذ شغل بيرون آماده شوند و نيازمند اينست که تحت تعليم اساتيد خبره قرار گيرند. از طرفي سلامت دانش آموزان امري مهم مي باشد. و بايد اصول بهداشتي کاملا در اين اماکن رعايت شود.


جوشکاري
دانش آموزان در کلاس ها و کارگاه ها از زمان ورود تا خروج از ماسک استفاده کنند و دستانشان را مکرر ضدعفوني کنند.براي اين منظور سرپرستان کارگاه ها مي توانند در کلاسها و کارگاه هاي خود از دستگاه ضدعفوني کننده اتوماتيک استفاده کنند. استفاده از اين دستگاه بسيار راحت بوده و کاملا مناسب براي محيط آموزشي مي باشد. و استفاده از آن به دانش آموزان و مربيان و والدينشان اين اطمينان را مي دهد که بهداشت در اين اماکن کاملا رعايت مي شود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحي و بهينه سازي سايت itsit استخر مدرن ولقان حسيني nasimsite هک بازي انفجار ربات هک بازي انفجار دستگاه حکاکي و برش ليزري طراحی سایت و سئو سایت در مشهد اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران biniclinic2