پيشگيري از کرونا در مراکز آموزش خياطي

 


اين روزها اقتصاد کشورمان درگير بحران هاي زيادي شده است. از يک طرف ورود ويروس کرونا و از طرف ديگر تحرم هاي بدتر از کرونا. بسياري از کلاس هاي آموزشي فني و حرفه اي تعطيل شده اند و مدرسان ناچار آموزش آنلاين را جايگزين آن کرده اند. از طرفي ايده براي بسياري از رشته ها کارساز بوده ولي براي برخي رشته ها حضور دانشجويان ااميست تا بتوانند عملي کار و تمرين کنند.


يکي از اين رشته ها خياطي مي باشد. خياطي يکي از رشته هاي فني و حرفه اي مي باشد که چرخه توليد کشور عزيزمان به آن وابسته است‌ ازين رو ناگزير حضور دانشجويان ااميست.


خياطي


پس در صورت حضور دانش آموزان اين دوره بايد تمهيدات بهداشتي را رعايت کرد. يکي از کارهايي که سرپرستان اين مراکز مي توانند انجام دهند اين است که از يک دستگاه ضدعفوني کننده هوشمند استفاده کنند. دانش آموزان هنگام ورود و خروج از کلاس و حتي حين تمرين و کار خيلي راحت دستانشان را ضدعفوني مي کنند.


دستگاه ضدعفوني کننده دست


افرادي که در اين شاخه تمرين و کار مي کنند با ابزارهاي زيادي سروکار دارند و در تماس با وسايل خياطي و ميز و قيچي و . هستند. پس بهتر است به صورت مکرر دستانشان را ضدعفوني کنند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tigerteco از دنياي غذاها با شما همراه خواهيم بود... سردخانه برادران حقيقي بهترين هاي هند دنیای از خوشمزه ها انواع هدایای تبلیغاتی wphosting طراحي هتل حضور هدفمند اناگرام در کسب و کار زندگي جديد